Hakkımızda

 Giyotin Pencere Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 1994 yılı Ocak ayında PVC Pencere ve Kapı Sistemleri üretmek amacıyla Yönetim Kurulu Başkanımız Hüvel Akpınar tarafından kurulmuştur.

Giyotin Pencere, PVC Pencere ve Kapı Sistemlerinin eski tip kapı ve pencere sistemlerinin değişimine SAMSUN’da öncülük etmiştir. PVC Pencere ve Kapı Sistemleri alanında lider konumda olan Giyotin Pencere, SAMSUN dışında yer alan çevre illerin yanı sıra başta İSTANBUL olmak üzere bir çok ilimizde de değişimlere ve büyük projelere imza atmıştır.

Giyotin Pencere SAMSUN’da alüminyum cephe giydirme sistemlerinde de bir ilke öncülük ederek bu sistemleri şehrimize getiren ilk yerli firma olmuştur.

Amerika Birleşik Devletlerinden ithal ettiği profillerle yine PVC’den üretilen ilk Giyotin Pencere’yi de ülkemizin hizmetine sunan Giyotin Pencere bu konuda ahşap mamüllerin yüksek maliyetlerini bir hayli aşağı çekerek Giyotin Pencere’yi herkesin satın alabileceği bir ürün haline getirmiştir.

Bugün başta PVC Pencere ve Kapı Sistemleri olmak üzere Cam Balkon ve Alüminyum Doğrama işinde kendi fabrikasında ürettiği mamulleri yine kendi ekibi ile monte eden Giyotin Pencere, 20 yıldır kesintisiz bir şekilde kalite, güven ve istikrarın simgesi olmuştur. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutan estetik tasarımları ile hem bütçenize hem de konforunuza katkı sağlamaya devam etmektedir…

 

 

Vizyon...

 Giyotin Pencere , ürettikleriyle adından söz ettiren , güvenilir ve aranan bir firmadır. Sağlıklı büyümenin ,kurumsallaşmak ve müşteri memnuniyetini her zaman daha iyiye götürmekle gerçekleşebileceğine inanır. Başarılarını bölgesinde en iyi firmalar içinde yer alarak yurt dışına taşımayı hedeflemiştir.

 

Misyon

 Üstlendiğimiz her işi , inşaat ve yapı yönetmeliklerine uygun , kaliteli , sağlam , estetik ve ekonomik yapar , zamanında teslim ederiz. Ülkemizin nitelikli kapı pencere ihtiyacını dürüstlüğümüzden ödün vermeden yerine getiririz. Bilgi ve deneyimlerimizi , genç arkadaşlarla paylaşarak çoğaltır , ülkemize önemli bir katkıda bulunduğumuza inanırız.

 

Neden Giyotin Pencere

 Lider konumda olduğu PVC Pencere Kapı sektöründe,  kurulduğu 1994 yılından bu yana yüksek kalite anlayışından taviz vermeyen ve müşterilerinin güvenini kazanan Giyotin Pencere istikrarlı adımlarla büyümeye devam etmektedir.

Giyotin Pencere,  deneyimli satış, imalat, montaj ve servis ekipleri ile ileri teknolojiyi kullanarak çalışmaktadır.

Müşterilerinin, çalışanlarının ve 3. Şahısların memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Aşırı ve haksız rekabet şartlarına rağmen geçmişten bu güne kaliteden taviz vermeksizin üretim yapmakta ve hizmet vermektedir.

Kayıt dışı üretim ve yoğun rekabetten dolayı ürün kalitesinden ve hizmetlerden verilen tavizlerin müşteri için ilk anda çok uygun fiyat seçeneği oluşturduğunu ancak bunun müşteriden çalınan bir şey olduğunu çünkü ısı ve ses yalıtımı sağlamayan, çabucak bozulan, servisi olmayan bu ürünlerin çok kısa bir süre içinde müşterisi için telafisi imkansız sıkıntılara yol açacağını ve ucuz gözüken şeyin aslında çok daha pahalı olduğunu her zaman ifade etmektedir.

Giyotin Pencere ürünlerinde kullandığı kaliteli profillerin yanı sıra, cam, destek sacı, aksesuar ve diğer malzemeler de hep iyi ve nitelikli olanı tercih ederek her şeyiyle kaliteli bir ürün sunmaktadır.

Giyotin Pencere ürettiği kaliteli ürünü, sektörün en deneyimli montaj ekipleri ile kısa sürede monte ederek müşterilerine teslim etmektedir.

Giyotin Pencere  diğer bir çok firmada olmayan  satış sonrası servis hizmetleri ile de müşterisinin yanında durmaktadır.

20. hizmet yılında olan Giyotin Pencere bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da kaliteden taviz vermeyen anlayışı ile ilkeli ve tutarlı bir şekilde çalışmasını sürdürecek, müşterilerimizin güvenini koruyarak sektörünün lider markası olmaya devam edecektir.